4 - 11 Ocak 2021
Bilim Kahramanları Buluşuyor Jüri Değerlendirme Formlarında Güncelleme Yayımlandı.
Bilim Kahramanları Buluşuyor programımız kapsamında, takımların çalışmalarını değerlendirmek üzere hazırlanmış global değerlendirme formlarında aşağıdaki değişiklikler yapılmıştır: 
​​​​​​​
- Robot Tasarım: Yapım bölümündeki ilk satırda yer alan "ve" ibareleri "veya" olarak düzeltilmiştir. 
- Yenilikçi Proje: Üretme bölümünün ana tanıtım cümlesi daha açık hale getirilmiştir. 

Jüri değerlendirme formlarına ulaşmak için tıklayınız.
Bilim Kahramanları Buluşuyor Sezon Toplantısı Katılımcı Listeleri Yayımlandı.
2020 - 2021 RePLAY sezonu kapsamında Bilim Kahramanları Buluşuyor / FIRST LEGO League Challenge takımlarımızın koçları ve danışmanlarının katılımıyla 9 - 16 ve 17 Ocak tarihlerinde gerçekleşelecek sezon toplantılarının katılımcı listeleri yayımlandı. Listeye ulaşmak için tıklayınız. Her sezon toplantısından en geç 3 gün önce, toplantıların bağlantı linkleri ve program akışı ayrıca paylaşılacaktır. 
Takımlarımızın Sosyal Medya Hesapları Yayımlandı.
Minik Bilim Kahramanları Buluşuyor Takımlarımız ve Bilim Kahramanları Buluşuyor Takımlarımız,
Yeni arkadaşlıklar kurmak ve başka takımlarla tanışmak isterseniz bu linkte yer alan takımlarımızın sosyal medya hesapları üzerinden takımlarla tanışabilirsiniz. 
Minik Bilim Kahramanları Buluşuyor / FIRST LEGO League Junior Çevrimiçi Fuarlarımıza Katılan Takımlarımız için Dijital Sertifikalar Yayımlandı.
2019 - 2020 sezonu Minik Bilim Kahramanları Buluşuyor / FIRST LEGO League Jr. programımızın BOOMTOWN BUILD: Yeni Şehrin Mühendisleri sezonu kapsamında gerçekleşen fuarlarımıza katılan takımlarımız için sertifikalara sertifika.bilimkahramanlari.org adresimizden ulaşabilirsiniz. Her türlü sorunuz için bize minikbkb@bilimkahramanlari.org adresimizden ulaşabilirsiniz.
STEM Destek Programımız Kapsamında Yeni Çağrılar Yayımlandı.
STEM Destek Programımız kapsamında açılan yeni çağrılarımız yayımlandı! Kısıtlı imkanlara sahip öğretmenlerimize yönelik açılan destek alanlarıyla, 4-16 yaş arasındaki çocuk ve gençlerin uluslararası FIRST programlarımıza katılmasını sağlamayı amaçlıyoruz. 15 Ocak'a kadar başvuruları devam edecek olan programımızı incelemek için tıklayınız. 



Bu e-posta size SmartMessage kullanılarak gönderilmiştir.