21 - 28 Aralık 2020
Bu Ayki Canlı Yayınımızda Aerobik Cimnastik Dünya Şampiyonu Ayşe Begüm Onbaşı'yı ve Klinik Spor Psikoloğu Berceste Şeber'i Ağırlıyoruz.
Sezon teması kapsamında gerçekleştirdiğimiz canlı yayınlarımız bu ay da devam ediyor. 23 Aralık Çarşamba günü saat 19:00'da Aerobik Cimnastik Dünya Şampiyonu Ayşe Begüm Onbaşı ve Klinik Spor Psikoloğu Berceste Şeber'i ağırlıyoruz. Herkesi harekete ve spora teşvik edeceğimiz bu sezonda, projelerinizi hazırlarken ilham verici olacağını düşündüğümüz yayınımızı kaçırmamanızı tavsiye ederiz. Söyleşi Youtube kanalımızdan yayınlanacak. Kanalımıza ulaşmak için tıklayınız.
FIRST LEGO League Challenge Global Innovation Award Türkiye Etkinliği Bu Sezon Mart Ayında Gerçekleşecek. 
2020 - 2021 RePLAY sezonuna resmi kayıtlı tüm  Bilim Kahramanları Buluşuyor / FIRST LEGO League Challenge takımlarımızın katılımına açık olacak şekilde Global Innovation Award Türkiye Etkinliği bu yıl Mart ayında, turnuvalardan önce düzenlenecek. Yenilikçi projelerinizle katılabileceğiniz etkinliğe dair detayları yakın zamanda www.bilimkahramanlaribulusuyor.org web sitemizde bulabilirsiniz.
Dijital Sertifika Uygulamamız Yayında.
Gönüllümüz Rahmi Ekici'nin tasarladığı ve yazılımını üstlendiği Dijital Sertifika Uygulaması yayında! Uygulamaya sertifika.bilimkahramanlari.org adresimizden ulaşabilirsiniz. 2019 - 2020 sezonunda gerçekleşen ve buradaki listede yer alan etkinliklerimizin dijital sertifikalarına sistem üzerinden kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Tüm sorularınız için bkb@bilimkahramanlari.org (Bilim Kahramanları Buluşuyor) ve minikbkb@bilimkahramanlari.org (Minik Bilim Kahramanları Buluşuyor) adresimizden bize yazabilirsiniz.
Yeni Takımlarla Tanışmak İster Misiniz?
Minik Bilim Kahramanları Buluşuyor Takımlarımız ve Bilim Kahramanları Buluşuyor Takımlarımız,yeni arkadaşlıklar kurmak ve başka takımlarla tanışmak istiyor ancak takımların sosyal medya hesaplarına ulaşamıyorsanız aşağıdaki link üzerinden sosyal medya hesaplarınızı 28 Aralık Pazartesi gününe kadar bizimle paylaşabilirsiniz. Derlediğimiz sosyal medya hesaplarını sizlerle paylaşıp yeni takımlarla tanışmanızı sağlamak istiyoruz. Ankete ulaşmak için tıklayınız. Birden çok takımınız bulunması durumunda, her bir takımınız için ayrı ayrı doldurmanızı rica ederiz.
Minik Bilim Kahramanları Buluşuyor / FIRST LEGO League Junior Çevrimiçi Fuarlarımız Bu Hafta Sonu Tamamlanıyor.
Minik Bilim Kahramanları Buluşuyor / FIRST LEGO League Jr. programımızın 2019 - 2020 BOOMTOWN BUILD: Yeni Şehrin Mühendisleri Sezonu fuarlarımız son haftasında. 19 - 20 Aralık tarihlerinde düzenlenen fuarlarımıza ev sahipliği yapan yerel ortaklarımıza çok teşekkür ederiz. Fuarlarımız 26 - 27 Aralık tarihlerinde  Bilim Kahramanları Derneği tarafından organize edilecek 2 fuar ve Bahçeşehir Koleji Karşıyaka Kampüsü, Doğa Koleji İzmir Bornova Kampüsü, İzmir Yönder Koleji  ve Özel Bornova Sevinç İlkokulu ev sahipliği ile devam edecek, fuarlara katılan tüm takımlarımıza başarılar dileriz.Bu e-posta size SmartMessage kullanılarak gönderilmiştir.