Değerli Koçlar ve Danışmanlar,

 
16. Sezon Bilim Kahramanları Buluşuyor / FIRST® LEGO® League turnuvalarındaki şehir dağılımları belirlenmiştir. Web sitemizde bulunan “Şehir Bazlı Turnuva Dağılımı ve Turnuva Takvimi” dosyasında takımınızın hangi şehirde düzenlenecek turnuvaya katılabileceği bilgisi ve turnuvaların sınıf düzeyi (ortaokul, lise, karma) bilgisi mevcuttur.  Dosyaya buradan ulaşabilirsiniz.

Turnuva seçimleri ile ilgili üç konuyu sizlerle paylaşmak istiyoruz:

1. İstanbul ve İzmir turnuvalarına katılım sağlayacak takımlar için 21 Ekim Pazartesi günü saat 10:00’da turnuva tarihi seçimi sistem üzerinden açılacaktır.

2. Ankara, Bursa, Gaziantep, Afyon ve Kayseri illerine katılım sağlayacak takımların turnuva kaydı dernek ekibimiz tarafından yapılacaktır. Bu turnuvalara katılım sağlayacak takımların herhangi bir işlem yapmasına gerek yoktur. Katılabilecekleri şehirlerin bilgisine aynı dosyadan ulaşılabilir.

3. Yedek listeden asil listeye alınan ve kontenjan boşluğu sebebiyle farklı bir turnuvaya yönlendirilen takımların turnuva kaydı bu listeden faklı olarak derneğimiz tarafından yapılacaktır. Bu takımların herhangi bir işlem yapmasına gerek yoktur.

Takım üye ekleme işlemleri de 21 Ekim Pazartesi günü itibariyle aktifleşecek ve 15 Kasım’a kadar devam edecektir.

Ayrıca bu sezon 650 takım olarak belirlediğimiz kontenjanı, tüm takımları dahil edebilmek adına arttırdığımız bilgisini vermek isteriz.  Yedek/okul yedek listesinde bir takımınız varsa veya yeni bir takım kurmak istiyorsanız boş kontenjan bulunan turnuva bilgilerinin yer aldığı formu en geç 21 Ekim Pazartesi gününe kadar doldurmanızı rica ediyoruz. Forma buradan ulaşabilirsiniz.

Sistemde yedek listede kayıtlı olan takımlar, okul yedek listesinde bulunan takımlara göre öncelikli olacak ve takım kaydını oluşturma tarihine göre asil listeye alınacaktır. Turnuva dağılımlarına göre takımınızın asil listeye geçme durumu söz konusu olursa sizlere bilgilendirme e-posta gönderilecektir.

 

Sevgi ve saygılarımızla,Kübra EMİNOĞLU

Program Koordinatörü


Maslak Mah, Dereboyu 2 Cad. Zağra İş Merkezi
No: 14 A Blok Kat: 1 Maslak İstanbul Türkiye
M: +90 (531) 702 82 80
T : +90 (212) 284 74 18
Bu e-posta size SmartMessage kullanılarak gönderilmiştir.