Değerli Koçlarımız ve Danışmanlarımız,

 
16. Sezon Bilim Kahramanları Buluşuyor / FIRST® LEGO® League turnuvalarının hazırlık sürecinde takım üyelerinizin Yenilikçi Proje kategorisi kapsamında yapacağı çalışmalarda araştırma yapma ve bilgiye ulaşma becerilerini geliştirmelerini önemsiyoruz.

Bilim Kahramanları Derneği olarak 16. sezon teması CITY SHAPER℠ - Şehri Şekillendir kapsamında takımlarınızın gerçekleştireceği yenilikçi proje araştırmalarına destekleyici olması bakımından bir kaynak listesi oluşturduk.

Süreçte takip edebileceğiniz kongre, sempozyum, temaya uygun yazılı kaynaklar, belgeseller, tema ile ilgili çalışmalar yürüten kurum ve kuruluşlara yönelik oluşturduğumuz listeye buradan ulaşabilir ve takımınızla birlikte inceleyebilirsiniz.

Listede yer alan kaynakların yalnızca birer örnek olduğunu hatırlatır, takım üyelerinizin farklı kaynak araştırması yapmasının önemini vurgulamak isteriz. Takımlarınız ile yaptığınız araştırmalarda ulaştığınız kaynakları bizlerle paylaşmanız bu listeyi güncellememizi sağlayacak ve daha verimli hale getirecektir. 

 

Sevgi ve Saygılarımızla,Bilim Kahramanları Derneği Bu e-posta size SmartMessage kullanılarak gönderilmiştir.