Değerli takım koçlarımız ve danışmanlarımız, 

Umuyoruz iyisinizdir ve sağlığınız yerindedir. 

Dün gerçekleştirdiğimiz sezon bilgilendirme yayınında sezonun uzaktan gerçekleştirileceği bilgisini sizlerle paylaşmıştık.

Bilim Kahramanları Buluşuyor / FIRST LEGO League Challenge programımızın kayıtlarının 3 Eylül Perşembe günü saat 11:00'de açılacağını sizlerle paylaşmak isteriz.  

Kayıtlardan hemen önce bilgilerinize sunmak istediğimiz önemli notları aşağıda görebilirsiniz: 

♦Kayıt sistemimiz yenilendi. Artık, tüm programların kayıtlarını tek bir sistem üzerinden gerçekleştirebileceksiniz ancak şu anda sistem üzerinde güncellemeler devam ettiğinden henüz sisteme giriş yapamamaktasınız. 24 Ağustos haftası itibariyle sizi yeni kayıt sistemimize ilişkin bilgilendireceğiz. 

♦ Bir önceki sezon gerçekleştirdiğiniz takım koçu ve danışmanı kayıtlarınız yeni sistemde yer alacak ancak yeni sistemde bu profillerinizi yenilemek için aktivasyon işlemi gerçekleştirmeniz gerekecek. Bu işlemi yapabileceğiniz tarih aralıklarını sizlerle 24 Ağustos haftası paylaşacağız. 

♦Kayıt günü öncesinde, sistemde okulunuzun kayıtlı olup olmadığına dair de bir kontrol yapabileceksiniz, eğer okulunuz sistemde kayıtlı değilse, güncelleme taleplerinizi alabileceğiz. Bu işlemi yapabileceğiniz tarih aralıklarını sizlerle 24 Ağustos haftası paylaşacağız. 

♦ Katılım şartnamesini de sizlerle önümüzdeki hafta itibariyle paylaşacağız. 

2020 - 2021 sezonunda programın uzaktan uygulanacağı ile ilgili bilgileri takım üyelerinizle, kurum yöneticilerinizle, velilerinizle ve varsa diğer paydaşlarınızla kayıt öncesinde paylaşmanızı önemle rica ederiz. 

Sorularınız olması durumunda bize her zaman ulaşabilirsiniz.  

Sevgilerimizle,

Bilim Kahramanları Buluşuyor EkibiBu e-posta size SmartMessage kullanılarak gönderilmiştir.