Değerli takım koçlarımız ve danışmanlarımız, 

Daha önce bilgisini ilettiğimiz yeni kayıt sistemimizi sizlerle paylaşmak isteriz. 2020 - 2021 sezonunda, tüm programların kayıt işlemlerini tek bir panel üzerinden ve kolayca gerçekleştirebileceksiniz. Bilim Kahramanları Buluşuyor / FIRST LEGO League Challenge programımızın kayıtlarının 3 Eylül Perşembe günü saat 11:00'de başlayacağını hatırlatmak isteriz.

Yeni kayıt sistemimize kayit.bilimkahramanlari.org adresinden erişebilirisiniz. Sistemi nasıl kullanabileceğinize dair bilgilendirme videosu için tıklayınız.

Kayıtlardan hemen önce gerçekleştirmeniz gereken işlemleri aşağıda görebilirsiniz: 

♦Bir önceki sezon gerçekleştirdiğiniz takım koçu ve danışmanı kayıtlarınız yeni sistemde yer alacak ancak yeni sistemde bu profillerinizi yenilemek için aktivasyon işlemini gerçekleştirmelisiniz. Bu işlemi kayıt gününden önce tamamlamanızı önemle rica ederiz. Aktivasyon işlemini kayıt gününde gerçekleştirmek isterseniz, bu işlem için ekstra zaman ayırmalısınız. Kayıt gününde herhangi bir aksaklık yaşamamak adına bu işlemi 3 Eylül'den önce yapınız. 

♦Kayıt günü öncesinde, sistemde okulunuzun kayıtlı olup olmadığına dair de bir kontrol yapabileceksiniz. Eğer okulunuz sistemde kayıtlı değilse, güncelleme taleplerinizi 2 Eylül Çarşamba günü saat 17:00'ye kadar bu form üzerinden alabileceğiz. Bu kontrol işlemini panelde bulunan Okul Kontrolü sekmesinden yapabilirsiniz. Okul kaydınız mevcut değilse, bu sekmede yer alan link üzerinden de bize taleplerinizi iletebilirsiniz.

♦ Kayıt gününde, sistemde hala okulunuzun ismini göremiyorsanız, kayıt işleminizi "bireysel" takım olarak gerçekleştiriniz. Kurum değişikliklerini kayıt gününden sonra sağlayabileceğiz. 

♦3 Eylül Perşembe günü, takım kayıt işlemlerini yalnızca takım koçu kaydı ile yapabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Sistemde, takım danışmanı rolü ile herhangi bir takım oluşturmanız mümkün değildir. 

♦ Programın katılım şartnamesini yakında sizlerle paylaşacağız.

2020 - 2021 sezonunda programın uzaktan uygulanacağı ile ilgili bilgileri takım üyelerinizle, kurum yöneticilerinizle, velilerinizle ve varsa diğer paydaşlarınızla kayıt öncesinde paylaşmanızı önemle rica ederiz. 

Sorularınız olması durumunda bize her zaman ulaşabilirsiniz.  

Sevgilerimizle,

Bilim Kahramanları Buluşuyor EkibiBu e-posta size SmartMessage kullanılarak gönderilmiştir.