14 - 21 Aralık 2020
Bilim Kahramanları Buluşuyor / FIRST LEGO League Challenge Robot Oyunu Güncellemeleri Yayımlandı. 
Bilim Kahramanları Buluşuyor / FIRST LEGO League Challenge programımız kapsamında gerçekleşen robot oyunu için robot oyunu güncellemeleri 14 Aralık Pazartesi günü yayımlandı. Güncellemeyi okumak için tıklayınız. 
Yeni Takımlarla Tanışmak İster Misiniz?
Minik Bilim Kahramanları Buluşuyor Takımlarımız ve Bilim Kahramanları Buluşuyor Takımlarımız,yeni arkadaşlıklar kurmak ve başka takımlarla tanışmak istiyor ancak takımların sosyal medya hesaplarına ulaşamıyorsanız aşağıdaki link üzerinden sosyal medya hesaplarınızı 21 Aralık Pazartesi gününe kadar bizimle paylaşabilirsiniz. Derlediğimiz sosyal medya hesaplarını sizlerle paylaşıp yeni takımlarla tanışmanızı sağlamak istiyoruz. Ankete ulaşmak için tıklayınız. Birden çok takımınız bulunması durumunda, her bir takımınız için ayrı ayrı doldurmanızı rica ederiz.
Minik Bilim Kahramanları Buluşuyor / FIRST LEGO League Junior Çevrimiçi Fuarlarımız Devam Ediyor. 
Minik Bilim Kahramanları Buluşuyor / FIRST LEGO League Jr. programımızın 2019 - 2020 BOOMTOWN BUILD: Yeni Şehrin Mühendisleri Sezonu fuarlarımız devam ediyor. 12 - 13 Aralık tarihlerinde düzenlenen fuarlarımıza ev sahipliği yapan yerel ortaklarımıza çok teşekkür ederiz. Fuarlarımız 19 - 20 Aralık tarihlerinde  Bahçeşehir Koleji Dragos Kampüsü, Doğa Koleji Muğla Bodrum Kampüsü, İSTEK Denizli Okulları, İSTEK Mersin Okulları, Özel Tarsus SEV İlkokulu, Doğa Koleji Halkalı Kampüsü, Doğa Koleji Samsun Kampüsü ve Samsun Özel Çizgi Üstü Fen Bilimleri Okulu ev sahipliği ile devam edecek, fuarlara katılan tüm takımlarımıza başarılar dileriz.
Bilim Kahramanları Buluşuyor 2019 - 2020 CITY SHAPER: Şehri Şekillendir Sezon Videoları Yayımlandı.
Bilim Kahramanları Buluşuyor 2019 - 2020 CITY SHAPER: Şehri Şekillendir Sezonu kapsamında ulusal turnuvaya çıkmaya hak kazanan takımlarımızın hazırladığı sezon videoları yayımlandı. Takımlarımızın sezon boyunca gerçekleştirdikleri çalışmaların yer aldığı videoları izlemek için tıklayınız. Bu e-posta size SmartMessage kullanılarak gönderilmiştir.