Bu e-postayı düzgün görüntüleyemiyorsanız lütfen tıklayınız.
02 - 09 Kasım 2020
Geçmiş Olsun İzmir
30 Ekim Cuma günü, merkez üssü Seferihisar açıkları olan depremden etkilenen tüm takım koçlarımıza, danışmanlarımıza, idarecilerimize, takım üyelerimize ve aileleriniz ile yakınlarınıza geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz. Sizlerin, yakınlarınızın, tanıdıklarınızın güvende olduğunu umuyoruz. Yaralılara acil şifalar, vefat eden yurttaşlarımıza baş sağlığı diliyoruz. Enkaz altından gelecek haberleri umutla bekliyoruz. Kalbimiz sizinle!
Bilim Kahramanları Buluşuyor / FIRST LEGO League Challenge Robot Oyunu Güncellemeleri Yayımlandı. 
Bilim Kahramanları Buluşuyor programımız kapsamında gerçekleşen robot oyunu için robot oyunu güncellemeleri 2 Kasım Pazartesi günü yayımlandı. Güncellemeyi okumak için tıklayınız. 
Minik Bilim Kahramanları Buluşuyor / FIRST LEGO League Junior Çevrimiçi Fuarlarımız Başlıyor. 
Minik Bilim Kahramanları Buluşuyor / FIRST LEGO League Jr. programımızın 2019 - 2020 BOOMTOWN BUILD: Yeni Şehrin Mühendisleri sezonunda pandemi sebebiyle yüz yüze gerçekleştiremediğimiz fuarlarımız Kasım ve Aralık ayında yerel ortaklarımızın desteğiyle çevrimiçi olarak düzenlenecek. Katılan takımlarımıza ve fuarları koordine eden yerel ortaklarımıza çok teşekkür ederiz. Keyifli bir fuar deneyimi diliyoruz. Canlı olarak gerçekleştirilecek kapanış törenlerinin bağlantı linklerini de sizinle paylaşacağız.
Minik Bilim Kahramanları Keşfediyor / FIRST LEGO League Discover Programımız Kapsamında Gerçekleştireceğimiz Yayınımız 18 Kasım Çarşamba Gününe Ertelendi.
İlk kez bu sezon uygulayacağımız Minik Bilim Kahramanları Keşfediyor / FIRST LEGO League Discover programımızın tanıtımı için canlı yayınlarımız devam ediyor. 4 Kasım'da gerçekleştirmeyi planladığımız yayınımızın 18 Kasım Çarşamba gününe ertelendiğini paylaşmak isteriz. Canlı yayınımızda STEAM Park ile STEM Uygulamaları konusunu konuşmak üzere Çakabey Okulları'ndan Oğuzhan Köse hocamızı ağırlayacağız. Youtube kanalımız üzerinden gerçekleşecek olan yayını takip etmek ve kanalımıza abone olmak için tıklayınız.
Sezon Teması Kapsamında Gerçekleştirdiğimiz Canlı Yayınlarımızın Kasım Ayı Takvimi Belli Oldu.
Game Changers sezonu kapsamında gerçekleştirdiğimiz canlı yayınlarımızın Kasım ayı takvimi belli oldu. Takımlarımızın yenilikçi proje çalışmalarına ilham vermesini umduğumuz yayınları takım üyelerinizle de paylaşmanızı rica ederiz. İlk yayınımız 5 Kasım Perşembe günü ODTÜ'den Prof. Dr. Mustafa Levent İnce hocamızla, ikinci yayınımız 11 Kasım Çarşamba günü İstanbul Büyükşehir Belediyesi iştiraki Spor İstanbul Genel Müdürü İ.Renay Onur ile üçüncü yayınımız ise 17 Kasım Salı günü BoMoVu ekibinden Nil Delahaye ve Dilek Üstünalan ile gerçekleşecek. Youtube kanalımız üzerinden gerçekleşecek olan yayınları takip etmek ve kanalımıza abone olmak için tıklayınız.Bu e-posta size SmartMessage kullanılarak gönderilmiştir.